Social PWA (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη
