Social PWA (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Enable
ca: Habilita

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Display
ca: Visualització

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Browser
ca: Navegador

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: The path '%path' has to start with a slash.
ca: La ruta '%path' ha de començar amb una barra inclinada.
