Social PWA (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Enable
et: Luba

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Display
et: Kuva

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Browser
et: Brauser

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: The path '%path' has to start with a slash.
et: Teekond '%path' peab algama kaldkriipsuga.
