Social PWA (8.x-1.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Enable
bg: Активирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Display
bg: Дисплей

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
