Social PWA (8.x-1.0-alpha6) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Message
hi: संदेश

en: Name
hi: नाम

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Browser
hi: ब्राउज़र
