Social PWA (8.x-1.0-alpha8) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Enable
ast: Activar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Display
ast: Pantalla

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Browser
ast: Restolador
