Social PWA (8.x-1.0-alpha9) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Enable
az: Qoşulub

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Display
az: Monitor

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Browser
az: Brauzer
