Social PWA (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Enable
gl: Activar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Display
gl: Visualización

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Browser
gl: Navegador

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa
