Social PWA (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Display
sl: Prikaz

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Browser
sl: Brskalnik
