Social PWA (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Enable
hr: Omogući

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Display
hr: Prikaz

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Browser
hr: Preglednik
