Social PWA (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Display
th: แสดงผล

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้
