Social PWA (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Enable
cy: Galluogi

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Display
cy: Dangos

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun
