Social PWA (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Enable
sr: Укључи

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Display
sr: Приказ
