Social PWA (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران
