Social PWA (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Enable
ar: تفعيل

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Display
ar: العرض

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية
