Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Reset
bg: Рестартирай

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Apply
bg: Търси
