Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Node type
fa: نوع گره

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Node title
fa: عنوان گره

en: User name
fa: نام کاربری

en: Apply
fa: تایید

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
