Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
