Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Node type
id: Jenis node

en: User
id: Pengguna

en: All
id: Semua

en: Event type
id: Jenis acara

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Node title
id: Judul node

en: User name
id: Nama pengguna

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun

en: Topic type
id: Tipe topik
