Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
