Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Node type
nl: Node-type

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Event type
nl: Evenementtype

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Node title
nl: Node-titel

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Apply
nl: Toepassen

en: Group title
nl: Groepstitel

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Group type
nl: Groepstype

en: Social
nl: Sociaal

en: Asc
nl: Oplopend

en: REST export
nl: REST-export

en: Entity Label
nl: Entiteitslabel

en: See all results
nl: Bekijk alle resultaten

en: Topic type
nl: Onderwerptype
