Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
