Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Sort by
oc: Triar per

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: Apply
oc: Aplicar

en: Master
oc: Maître
