Social Search Autocomplete (1.2.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Node type
fr: Type de nœud

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Event type
fr: Type d'événement

en: Sort by
fr: Trier par

en: Node title
fr: Titre du nœud

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: Apply
fr: Appliquer

en: Group title
fr: Titre du groupe

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Group type
fr: Type de groupe

en: Master
fr: Principal

en: REST export
fr: Export REST

en: See all results
fr: Voir tous les résultats
