Social Search Autocomplete (1.2.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Apply
lv: Apstiprināt
