Social Search Autocomplete (1.2.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Reset
af: Herstel

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
