Social Search Autocomplete (1.2.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Reset
fi: Palauta

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Apply
fi: Käytä

en: Group title
fi: Ryhmän otsikko

en: Group type
fi: Ryhmän tyyppi

en: Master
fi: Isäntä

en: REST export
fi: REST vienti
