Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Type
he: סוג

en: Reset
he: איתחול

en: Node type
he: סוג תוכן

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: User name
he: שם משתמש

en: Apply
he: החל

en: Group title
he: כותרת הקבוצה

en: Group type
he: סוג קבוצה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
