Social Search Autocomplete (1.2.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Reset
hr: Poništi

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
