Social Search Autocomplete (1.2.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Reset
sv: Återställ

en: Node type
sv: Typ av nod

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Event type
sv: Typ av händelse

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Node title
sv: Titel för nod

en: User name
sv: Användarnamn

en: Apply
sv: Applicera

en: Group type
sv: Grupptyp

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
