Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
