Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Type
be: Тып

en: Reset
be: Скінуць

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
