Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Node type
da: Indholdstype

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Node title
da: Titel

en: User name
da: Brugernavn

en: Apply
da: Udfør

en: Group title
da: Gruppetitel

en: Group type
da: Gruppetype

en: Asc
da: Stigende

en: REST export
da: REST eksport
