Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Type
gd: Seòrsa

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Node type
gd: Seòrsa an nòd

en: User
gd: Cleachdaiche

en: All
gd: Na h-uile

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
