Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Reset
pt: Redefinir

en: Node type
pt: Tipo de node

en: User
pt: Usuário

en: All
pt: Tudo

en: Event type
pt: Tipo de evento

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Node title
pt: Título do node

en: User name
pt: Nome do usuário

en: Apply
pt: Aplicar

en: Group title
pt: Título do grupo

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: Group type
pt: Tipo de grupo

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: REST export
pt: Exportação REST
