Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Reset
ru: Сбросить

en: Node type
ru: Тип материала

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Event type
ru: Тип события

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Node title
ru: Заголовок материала

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Apply
ru: Применить

en: Group title
ru: Заголовок подборки

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Group type
ru: Тип группы

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: REST export
ru: REST экспорт
