Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Node type
sk: Typ uzla

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Event type
sk: Typ udalosti

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Node title
sk: Nadpis

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
