Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Reset
ta: மீளமை

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: User name
ta: பயனர் பெயர்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
