Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Node title
tr: Düğüm başlığı

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Apply
tr: Uygula

en: Group type
tr: Grup türü

en: Social
tr: Sosyal

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: REST export
tr: REST dışa aktarma
