Social Search Autocomplete (2.0.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Reset
uk: Скинути

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Event type
uk: Тип події

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Apply
uk: Застосувати

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Group type
uk: Тип групи

en: Social
uk: Суспільний

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: REST export
uk: REST-експорт

en: Topic type
uk: Тип тем
