Social Share (8.x-2.0-beta6) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Default
ca: Per defecte

en: Other
ca: Altres

en: Caption
ca: Subtítol

en: Text value
ca: Valor de tipus text
