Social Share (8.x-2.0-beta6) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Default
fi: Oletus

en: Other
fi: Muu

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Text value
fi: Tekstin arvo
