Social Share (8.x-2.0-beta6) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Default
fr: Par défaut

en: Other
fr: Autre

en: Caption
fr: Légende

en: Text value
fr: Valeur textuelle
