Social Share (8.x-2.0-beta6) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Default
tr: Varsayılan

en: Other
tr: Diğer

en: Caption
tr: Başlık

en: Social
tr: Sosyal

en: Text value
tr: Metin değeri
