Social Share (8.x-2.0-beta6) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Default
vi: Mặc định

en: Other
vi: Khác

en: Caption
vi: Đầu đề
