Social Share (8.x-2.0-beta7) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Other
bo: གཞན

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།
