Social Share (8.x-2.0-beta7) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Other
fa: ساير

en: Caption
fa: عنوان
