Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: Weight
bn: ভর

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
