Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: Default
et: Vaikimisi

en: Mail
et: E-post

en: Service
et: Teenus

en: About
et: Programmist

en: Entities
et: Olemid

en: Weight for @title
et: @title kaal
