Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Mail
gu: મેઇલ

en: About
gu: વિશે
